Pomáham podnikateľom a vedúcim pracovníkom zvládať výzvy osobného a rodinného života, prosperovať po ekonomickej stránke, mať udržateľnú stratégiu vo vedení firmy/spoločnosti.

Volám sa Branislav Bratko. Som konzultant a mentor.

Svojim klientom prinášam:

  • podporu pre prekonanie stagnácie
  • nastavenie pre kontinuálny rozvoj bez úpadkov
  • udržateľnú stratégiu, ktorá vás dovedie k naplneniu vašich cieľov
  • realistickú motiváciu, ktorá bude fungovať práve pre vás
  • pretaviť myšlienky na realizovateľnú víziu
  • stanovenie trvácnych firemných a osobných hodnôt, firemnej kultúry

Pomáham dosahovať ekonomickú prosperitu, zvyšovanie obratu a predaja, zlepšenie celkovej kondície firmy.

Prispievam k nachádzaniu nových možností rozvoja firmy, efektívnej organizácii práce, plneniu termínov, odstráneniu organizačného chaosu a budovaniu firemnej kultúry.

Klientov podporujem v zvládaní rodinného a osobného života podnikateľa, v zápase so znechutením a vyhorením v podnikaní,  v udržiavaní si motivácie.

VIAC O MNE

Podnikateľskému networku a poradenstvu v obalsti osobnostného rozvoja a podnikania sa venujem od roku 2010. Spočiatku súbežne s vlastným podnikaním, neskôr ako hlavnému predmetu svojej činnosti.

Podnikať som začal v oblasti jazykových služieb – jazykové kurzy a prekladateľstvo, z čoho neskôr vzniklo prekladateľské centrum Centroslavicca s medzinárodnou pôsobnosťou. Ako centrum zastrešujúce tím freelancerov sme spolupracovali s veľkými spoločnosťami z krajín SVK, CZE, USA, POL, GER, UK, CAN, ITA, CHI, IND, UKR, EST, LAT, LIT, ESP, KOR.

Popri riadení a tvorbe prekladov som sa súčasne venoval práci s podnikateľmi a v roku 2018 som založil vlastné centrum pre networking a poradenstvo – Horizonstep, v ktorom som chcel v spolupráci s ďalšími odborníkmi zužitkovať svoje dovtedajšie skúsenosti s prácou s podnikateľmi.

Absolvoval som niekoľko odborných vzdelávacích programov: Business analysis, Executive Coaching & Mentoring; certifikačné štúdium Business Consultant a Kurz podnikateľskej psychológie.

V posledných rokoch sa špecializujem práve na mentoring a poradenstvo, v ktorých môžem naplno a najlepšie pomáhať podnikateľom v ich osobnom a podnikateľskom rozvoji. V tejto práci ma teší každý posun vpred, vyriešenie nejasnosti a relizácia toho, čo bolo len v myšlienkach mojich klientov.

Rád sa budem venovať spolu s vami aj vašej situácii.

KONTAKTUJTE MA A VYUŽITE

krátky bezplatný rozhovor

Porozprávame sa o vašom probléme, zistíme, či a ako vám viem pomôcť a dohodneme sa na ďalšom postupe.

V prípade záujmu o konzultáciu ma kontaktujte na 0907 354 862 alebo mi napíšte mailom na adresu: office@horizonstep.com

Úvodnú konzultáciu môžete nahradiť aj emailovým popisom problému alebo oblasti, ktoré chcete riešiť.

Kontaktovať ma môžete aj pomocou formuláru.

Späť